03 sierpnia 2020

Komunikacja w związku

Komunikacja w związku

Miejscowość: Facebook
Miejsce: online
Data rozpoczęcia: 2020-08-03 21.00
Data zakończenia: 2020-08-03 22.30
Organizator: Pasja rozwoju

Darmowy Live dla partnerów.

Będzie to kawał rzetelnej i praktycznej wiedzy.
Gdyż.... Bez względu na to jak długi masz staż w swoim związku... A może też podjąłeś/ęłaś już niejedną próbę wyrażenia swoich potrzeb i oczekiwań? Wiesz jak smakuje frustracja i poczucie zawodu, gdy kolejny raz czujesz niewysłuchany/na? Masz wrażenie, że Twoje słowa odbijają się od ściany? Takie odczucia towarzyszyły zarówno mi, jak i mojemu mężowi, który przez długie lata nie lubił rozmów ze mną. Dziś sam o nie prosi! Nie, nie jesteśmy parą gołąbków gruchających sobie do ucha. W każdy razie nie robimy tego zbyt często ;) Zdarza nam się ulegać dawnym wzorcom komunikacyjny, ale WIEMY gdzie popełniamy błędy. Wiemy jak wrócić na właściwą ścieżkę.

Pokażę Ci w konkretnych krokach narzędzie, dzięki któremu nawzajem zobowiązujemy się do brania na serio potrzeb drugiej osoby. Narzędzie, które pomaga nam nie tracić sił na nadmierne emocje. Niweluje ono zarówno potrzebę bronienia się, jak i ataku.
15 lat bycia w związku (13 lat w małżeństwie), kilka lat towarzyszenia różnym parom podczas sesji indywidualnych, pozwala mi na dzielenie się wiedzą w oparciu o sytuacje z życia wzięte. Zatem nie licz na suchą teorię. Przykro mi. Zapewniam Cię, że jeśli myślisz, że wysłuchanie tego Live'a ma sens tylko, gdy zrobisz to razem ze swoim partnerem/partnerką, to się miło rozczarujesz. Razem zdemaskujemy wrogów komunikacji i ponazywamy jej przyjaciół. UWAGA! narzędzia, które Ci przedstawię mają moc sprawczą na każdej płaszczyźnie relacji, które Ci towarzyszą! SPRAWDŹ TO!

Link do wydarzenia: Live Komunikacja w związku